Про фінансову компанію

ТОВ "24 ОНЛАЙН" є фінансовою установою, створеною в 2015 р.,  відповідно до Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 645 від 06.10.2015 року та має  необхідні дозвільні документи відповідно діючого законодавства України щодо надання фінансових послуг  та ведення своєї діяльності.

 

ТОВ "24 ОНЛАЙН" надає наступні фінансові послуги:

  1. валютні операції: торгівля валютними цінностями в готівковій формі згідно ліцензії на здійснення валютних операцій за №4 від 26.03.2019 р.;

  2. надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, згідно Ліцензії на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 20.04.2017 р. № 1207).

 

Діяльність ТОВ "24 ОНЛАЙН" активно розвивається

ТОВ "24 ОНЛАЙН" впевнений, що Ви оціните всі переваги  фінансових послуг, що надаються,  разом з нами, а наша співпраця стане довгостроковою та взаємовигідною.

 

Переваги співпраці з нами:

  • Співпраця  лише в рамках законності операцій в рамках діючого законодавства України;

  • Вигідні та комфортні умови співпраці;

  • Якісний сервіс обслуговування;

  • Висококваліфікована команда спеціалістів;

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

  • Бездоганна ділова репутація.

 

Основною метою нашої роботи є професійне, якісне  і оперативне надання фінансових послуг клієнтам.

 

ТОВ "24 ОНЛАЙН"  цінує кожного клієнта та дорожить  довгостроковими взаємовідносинами з існуючими та майбутніми  клієнтами, які будуються на принципах  законності, оперативності, конфіденційності, професійності, прозорості та простоті.

 

ТОВ «24 ОНЛАЙН» - ДЛЯ  ТИХ  ХТО  ХОЧЕ  РУХАТИСЬ  ВПЕРЕД!!!

АДРЕСА:   03028, м. Київ, проспект Науки, буд. 30    

ТЕЛЕФОН: (044) 599-0006;

e-mail:  Finco24online@gmail.com