Про фінансову компанію

ТОВ "24 ОНЛАЙН" була створена в 2015 р.  

 

ТОВ "24 ОНЛАЙН "- це офіційно зареєстрована фінансова компанія,  яка має усі необхідні дозвільні документи відповідно діючого законодавства України щодо надання фінансових послуг  та ведення своєї діяльності.

 

06.10.2015 р. ТОВ "24 ОНЛАЙН "  отримало Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи (реєстраційний номер 13103213, серія ФК №645), яке надано Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

 

21.03.2016 р.   Національний банк України видав ТОВ "24 ОНЛАЙН " Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій за №185, зі строком дії до 21.03.2019 р.

 

 26 березня  2019 року ТОВ «24 ОНЛАЙН» успішно пройшов переліцензування та отримав нову безстрокову Ліцензію Національного банку України №4 на здійснення торгівлі валютними цінностями у готівковій формі.

 

Перелік фінансових послуг (крім професійної  діяльності  на ринку цінних паперів), які має право ТОВ "24 ОНЛАЙН " здійснювати відповідно до ліцензій, які надані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 20.04.2017 р. № 1207:

 • надання  коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;

 • надання гарантій та поручительств;

 • надання послуг з факторингу;

 • надання послуг з фінансового лізингу.

 

Діяльність ТОВ "24 ОНЛАЙН" активно розвивається. В найближчому майбутньому в планах фінансової компанії -  відкриття відділень по Україні.

 

ТОВ "24 ОНЛАЙН" впевнена, що Ви оціните всі переваги  фінансових послуг, що надаються,  разом з нами, а наша співпраця стане довгостроковою та взаємовигідною.

 

Місія компанії:

Впровадження нових конкурентних видів  продуктів фінансових послуг, що забезпечить максимально вигідно вирішити потреби клієнта при зручному для нього проекту співпраці, гарантуючи  законну допомогу нашим клієнтам реалізувати свої мрії та відкриття нових можливостей.

 

Переваги співпраці з нами:

 • Співпраця  лише в рамках законності операцій в рамках діючого законодавства України;

 • Вигідні та комфортні умови співпраці;

 • Якісний сервіс обслуговування;

 • Зручність  та простота в співпраці при обранні та користуванні фінансовими послугами;

 • Висококваліфікована команда спеціалістів;

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

 • Бездоганна ділова репутація.

 

Основною метою нашої роботи є професійне, якісне  і оперативне надання фінансових послуг клієнтам.

 

ТОВ "24 ОНЛАЙН"  цінує кожного клієнта та дорожить  довгостроковими взаємовідносинами з існуючими та майбутніми  клієнтами, які будуються на принципах  законності, оперативності, конфіденційності, професійності, відповідальності, прозорості та простоті.

 

ТОВ «24 ОНЛАЙН» - ДЛЯ  ТИХ  ХТО  ХОЧЕ  РУХАТИСЬ  ВПЕРЕД!!!

АДРЕСА:   03028, м. Київ, проспект Науки, буд. 30    

ТЕЛЕФОН: (044) 599-0006;

e-mail:  Finco24online@gmail.com